Başkanın Mesajı

Nergo İnşaat olarak sektördeki en önemli amacımız; konutlarını teslim ettiğimiz siz saygıdeğer tüketicilerimizde memnuniyet duygusu yaratabilmektir. Hali hazırda sektörümüzdeki en önemli sorunun güven sorunu olduğunu düşünmekteyiz. Biz, milletimizin hangi koşullar altında, hangi heyecan ve istekle konut sahibi olduklarını, yoğun emeklerinin karşılığında kazanmış oldukları alın terlerini müteahhit firmaya teslim ederken karşılığında ne gibi beklentilerde olduklarını çok iyi biliyoruz. Konut satın alırken güler yüzlerini gördüğümüz değerli tüketicilerimizin güler yüzlerini bizlerden bir an olsun esirgememeleri adına hep daha çok çalışacağımıza ve konuta değil her zaman insana yatırım yapacağımıza dair sizlere söz veriyoruz.
- Ahmet Kılıç / Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Kılıç Kimdir?

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet KILIÇ, 11 çocuklu çiftçi bir ailenin 7. çocuğu olarak 29 Ekim 1965 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini köy okulunda tamamlayan Ahmet KILIÇ, ortaöğretimine Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde başlamıştır. Ekonomik sebeplerden dolayı lise 2. sınıfta öğrenimini yarım bırakmak zorunda kalmış, öğreniminin geri kalan kısmını Üsküdar Akşam Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite sınavlarında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanmış ve 1988 yılında bölümünü tamamlayarak mezun olmuştur. İkinci Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi İlahiyat Bölümüne giren Ahmet KILIÇ, öğrenim hayatına devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet KILIÇ, 1978 senesinde ticaret hayatına Üsküdar’da esnaflık yaparak başlamış ve 1993 senesinde inşaat sektörüne geçene kadar esnaflık yapmıştır. 1993 senesinde Üsküdar’da ilk inşaatının temellerini atmış ve o günden bugüne halen bu sektörde boy göstermektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet KILIÇ, Üsküdarlılar Derneği kurucu üyeliği, yönetim kurulu üyeliği, muhasip üyeliği, sekreter üyeliği ve başkan yardımcılığı, Üsküdar Çınar Spor yönetim kurulu üyeliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Sosyal Hizmetler Komisyon Üyeliği, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeliği, İmar Komisyonu Üyeliği gibi görevlerde bulunmuş ve halen Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeliği ve Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü Asbaşkanlığı görevlerini yürütmektedir.